Yayın İlkeleri

Gizlilik Politikası

Bilgi Toplama
www.birolbavas.com internet sitesinde gezindiğiniz sayfalarda, sayfa referansı, IP adresiniz, tarayıcı bilgileriniz, zaman bilgileriniz ürün ve hizmetlerin iyileştirilmesi ve geliştirilmesi amacıyla kaydedilirler. Bu verilerde kişisel bilgiler içermeyen istatistiksel veriler bulunmaktadır.
İçeriklere yapılan yorumların kişisel veri güvenliği kanunu gereğince (ad soyad, e-mail, ilgi alanları vb.) üçüncü kişilere paylaşılması söz konusu değildir. Ancak resmi makamlarca bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince ziyaretçi bilgilerini resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda bilgiler resmi makamlara paylaşılabilmektedir.
Çerez ve Web İşaretcileri
www.birolbavas.com, gerekli olduğunda, kullanıcılara kullanıcıya özel içerik sağlamak ve/veya kullanıcıya daha iyi hizmet verebilmek için kullanıcı ayarları ve web geçmişi bilgilerini çerezler kullanarak saklamaktadır.
İletişim Bilgileri
Bu gizlilik politikası hakkında sorularınız/görüşleriniz için mail@birolbavas.com mail adresinden ya da iletişim sayfasından yazarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Kullanıcı Şartları

İçerik Kullanımı
İnternet sitesinde paylaşılan içerikler hiçbir isteğe bağlı değiştirilemez. Paylaşılan içeriklerin (makale, blog yazısı vb.) farklı internet sitelerinde kaynak gösterek yayımlanması zorunludur. Şartları kabul etmeyip kaynak göstermeden yayımlayan birey/kuruluşlara hertürlü hukuki şartları uygulama hakkım vardır.
Yazılar
Birol Bavaş tarafından yazılan yazıların ve Birol Bavaş tarafından hazırlanan grafiklerin her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu sitede yazılan yazıların bazı şartları yerine getirmeniz halinde , ticari olmayan amaçlarla kullanımı özgürdür.
Sitedeki Linkler
İnternet sitesinde dış bağlantılara yer verilmektedir. Bu dış bağlantıların site sahibi ile hiçbir ilgisi bulunmamaktadır. Sadece tavsiye bağlantılarıdır. Ziyaretçilerin dış bağlantılara tıklayarak siteden ayrılanlar bu süreçten sonra dış bağlantı sayfalarının politikaları geçerliliği söz konusudur. Bağlantılardan dolayı oluşabilecek problemlerden dolayı hiçbir sorumluluk kabul edilmemektedir.